Dnia 2020-09-11 o godz. 11:36 ~QozA napisał(a):
> Dnia 2020-09-11 o godz. 11:32 ~Czynie napisał(a):
> > Czyli czekać na dwa zyle?
>
> trudno powiedzieć ale na forum piszą że paleciak zniknął z hali.
Na którym forum? Podaj link. Ty piszesz z czubkolandii, latryny czy skad indziej? Od dawna wisisz tutaj na chaku?