Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: AT - POLNA

Zgłoś do moderatora
ja oczywiscie wiem-ze skup uchwalono tylko formalnie-i moga sie z niego wycofac-lepiej by bylo aby za wlna kase zlewarowali kredyt pod akwizycje-wg mnie chemar to za gruby kasek.ale archimedes czy perma sa w zasiegu.wg mnie polna to poukladana bezpieczna firma i nisko wyceniana-ale jest tez pewien chaos informacyjny-np.z tym skupem.czy przewlekaniem sie akwizycji-a kasa z emisji dalej sie kisi-najwyzszy czas podejmowac decyzje/pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.