Analizy bywają różne,często rozwijają się z realiami.To giełda jest.Kilka dni temu na Boombicie też "analitycy" podawali mocne sprzedaj / sprawdź piątkowe notowania tej spółki + 17%.niekiedy trzeba iść pod prąd.
Zresztą kto nie ryzykuje nie pije szampana.