Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -86,08%

Re: AT -koniec spadków?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-01-12 o godz. 17:43 ~Gin napisał(a):
> BM Alior o Redanie:
>
> "Kurs akcji wyraźnie wzrósł powyżej ostatnich maksimów odbicia na 1,28 zł (biały korpus + wysoki wolumen), co daje kupującym szansę na kontynuację ruchu. Jednocześnie przełamana została linia długoterminowego trendu spadkowego."
>
> http://inwestycje.pl/analizy/BM-Alior-Bank-REDAN---Spolka-Dnia;313446;0.html

mała poprawka
po pierwsze tak jak pisałem powyzej została przełamana linia średnioterminowego trendu spadkowego w wersji wykresu liniowego a nie długoterminowego
po drugie na wykresie logarytmicznym własnie zbieramy sie do jej przebicia po ksiązkowej korekcie, ,..... ale jeszcze trzeba ją przebic do dalszych wzrostów

https://images81.fotosik.pl/972/877e0af4efcd1becmed.jpg

Także panie Buczek i reszta do boju z niedźwiedziami:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN -6,70% 0,18 2020-12-04 10:42:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.