Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,11 zł , zmiana od tamtej pory: -83,42%

Re: AT -koniec spadków?

Zgłoś do moderatora
Na LPP po wielkich spadkach ,są już na historycznych rekordach..Przyszłość wspaniałą im zapowiadają..A tu co ?Małe odbicie w czwartek i jeszcze wieksze spadki w piątek..Po wynikach optymistycznych - jak niektórzy piszą-według mnie neutralnych .Marazm.Obroty spekulacyjne.Najlepiej jakby ktoś tą spółke wykupił.Natomiast wypowiedzi zadowolonego prezesa Kruszyńskiego trwają tu już od 6 lat..TXM wykończyli przez Swą nieudolność?Redana to samo...Odreagowania spadków nastąpi. Lecz historycznych zwyżek tu nie zobaczymy.Co pomaga tej firmie na tą chwile,tylko niski kurs dolara złotego...Lecz to nie zasługa zarządu Redana..Oni dalej żyją Swymi paranojami i nieumiejętnością zarządzania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 0,00% 0,18 2020-10-23 10:08:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.