Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,21 zł , zmiana od tamtej pory: -83,72%

Re: AT -koniec spadków?

Zgłoś do moderatora
siedzimy i czekamy na ruch!

podaż zeszła na 1.22 i handel zamarł. obserwować czy będzie cofka <1.1 czy zaczną powoli podbierać tę podaż. Wiele tego nie ma, ale trzeba to rozebrać aby się ruszyć w górę.

Wycena jest śmieszna, bo całość to około 38mln, tyle to kosztują spółki w upadłości z dużo mniejszymi przychodami i wielkimi problemami.

dlatego warto według mnie czekać na ruch i się podłączyć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 1,55% 0,20 2020-12-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.