Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,60 zł , zmiana od tamtej pory: -16,14%
Bialo czerwony ,czy wg ciebie ta spólka nadaje się jako inwestycja na longa?Prespektywa kilku lat?Jesteś dość aktywny na tym podforum?Chyba że jesteś nastawiony na spek.?
  • AT Autor: bialoczerwony1972
  • Re: AT Autor: ~SzarySzczur
  • Re: AT Autor: ~prawdziwyanalityk
  • Re: AT Autor: ~The-question
  • Re: AT Autor: bialoczerwony1972
  • Re: AT Autor: ~The-question
  • Re: AT Autor: bialoczerwony1972

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ANSWEAR 0,00% 26,50 2025-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.