Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  80,55 zł , zmiana od tamtej pory: 21,10%

Re: $$$ ASSECOPOLAND $$$

Zgłoś do moderatora
I FANTASTYCZNIE, TYLKO CZEMU ASSECO KOSZTUJE MIMO TEGO I TAK NISKICH KOSZTÓW W MAJATKU TRWAŁYM, BO TO NIE SPÓŁKA MAJĄCA HEKTARY I MILIARDY ZA MASZYNY I PRODUKCJĘ STALOWĄ, TYLKO BIURKA MNIEJ JAK SPÓŁKA PRODUKUJĄCA LODÓWKI AMICA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL -0,76% 97,55 2021-10-27 15:56:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.