Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,65 zł , zmiana od tamtej pory: 13,24%

Re: $$$ ASSECOPOLAND $$$

Zgłoś do moderatora
Tutaj w Assecopol jedenie żałuje że nie kupiłem więcej :D

Buy & Hold Forever

Co do artykuł, widze:

https://www.pb.pl/asseco-ma-kontrakt-za-blisko-160-mln-zl-1119340

Asseco ma kontrakt za blisko 160 mln zł

GSUopublikowano: 14-06-2021, 13:37
Po ponad roku od otwarcia ofert na system poboru opłat za przewozy na obszarze województwa pomorskiego i trzykrotnym wyborze najkorzystniejszej oferty umowa z wykonawcą została podpisana.

Przetarg na wyłonienie głównego wykonawcy wdrożenia na obszarze województwa pomorskiego, wspólnego dla organizatorów i przewoźników systemu poboru opłat za przewozy w zbiorowym transporcie pasażerskim oraz systemu jednolitej informacji pasażerskiej (system FALA), obfitował w wiele zwrotów akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL 2,97% 86,80 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.