Przestańcie cytować Wesołego Marka bo to poziom wiedzy i kompetencji zbliżony do sasinna a, że w randze v-ce ministra to musi być poziom niższy.
Jeżeli Mittal nie uruchamia dodatkowych mocy to znaczy, że rynek ich nie potrzebuje.
Górnikom obiecają inwestycje w nowe złoża. Hutnikom w nową stalownię bo nikt wam tyle nie da co partia może obiecać :DD
Żadnej nowej stalowni nie będzie bo nie od tego jest państwo.