Wcześniej kupował, teraz będzie miał 100 baniek dodatkowo i uważa że jest tanio. Do tego sam z siebie nie zaniża kursu za co pełen szacun. Przecież mógł parę miesięcy temu puścić informacje że czasy ciężkie i dywidendy nie będzie i skupować znacznie taniej niż to robił w realu. Teraz mógłby straszyć słabym kwartałem, a tego nie robi. Dodatkowo informuje że firma nagromadziła zapasy i stójka w pewnych sektorach im nie straszna. Do tego respektuje mechanizmy wolnorynkowe nawet takie jak strajki przeciwko pisiakom. Przemo tak szczerze to uważam że jesteś gość.