Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,66 zł , zmiana od tamtej pory: 53,27%

Re: Artykuł w Parkiecie

Zgłoś do moderatora
Jakoś bez echa przemknęła informacja, że Astarta obsiała 100% areału ze swoich planów a na wiosnę obawiała się, że to może być jedynie 60%. Co do słabości, to jest info na stronie bankier.pl pochodzące z wywiadu 12.10 dla PAP. Autor analizy (Jakub Szkopek) twierdzi, że spółka potrzebuje dużo obrotowego kapitału, który jest drogi. Moim zdaniem ruski jest w odwrocie, cały cywilizowany świat jest z Ukrainą a wypowiedzenie umowy niczego nie zmienia. Zaraz Turcy się dogadali z Ukraińcami a w zatokę w Sewastopolu pieprznęły drony. Żeby wypowiadać umowę, trzeba miec możliwości blokady. To już chyba poza możliwościami Rosjan. Niedźwiedź na kolanach. W perspektywie roku spółka mocno urośnie, chyba że znowu jakiś czarny łąbędź. Ale czy może być coś gorszego niż wojna?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -1,55% 28,60 2024-02-23 17:00:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.