Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,80 zł , zmiana od tamtej pory: 38,22%

Re: Artykuł w Parkiecie

Zgłoś do moderatora
Trudno żeby Twardy miał wiedzę ze ukr zniszczy ruską flotę w sewastopolu i ruskie w odwecie pierdną bąka o korytarzu. Teraz albo ukr da radę sama transportować i odblokować porty albo przy użyciu eskorty. Strasznie tu dużo troli ostatnio, naganiajacych na spadki. A analizy Astarty sa b dobre. Poszukajcie chociaż na simple Wall Street z przed,ed paru dni. Jest b dobre omówienie, spółka przerosła sama siebie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -1,03% 28,75 2024-02-23 16:48:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.