spokojnie div to z dwoch storn nie jest dobre rozwizanie : podatek i oczkeiwani inwestorw!
wole przjecie!
ale jak ma byc div to ebdzie te 30groszy lecz dd 26czerwca!!!!!!!
Rozumiem ze to nie ma znaczenia kiedy po dd bedzie wyplata w PL??!
wiec tak ma byc !
Wyplata moze byc nawet w grudniu ale dd juz w czerwcu przeceiz to dla spolki nic nie zmiania!
Chyba ze w PL prawo inne znowu czy coz zmienili?!