Co to pomylka pisarska??
po 2 tygodniach POmylka pisarska??
faktycznie w PL jest coraz gorzej!!!
DD 26 CZERWCA A dzien wyplaty niech bedzie pazdzienrik nawet grudzien tonie istotne!!!!!
oby te blazny z ofe tak zaglosowaly!
bo .fatycznie cyrki sie dzijea w P;L na gieldzie!
Po apru tygodniach omylka pisarska,gdzie byl MRS SKRZYNSKI jak podawal 26 czerwca???!
Niech lepiej sie nei kompromituja bo przeceiz gdzie byli 3tyg temu keidy podawali info ws podzialu zysku i dd?? bo byla nizsza wiec srodki byly a teraz wieksozsc paltnosci na pazdziernik wrzesien i znwou cuduja z tym DD!
To mnie draznibrak kompetencji w zarzadzniu informacja,i swiadome dzialanie,no ludzie przeciez wiedzili co podali do infa 25maja o 26czerwca a nie wrzesnia!!!
A teraz omylka pisarska??
zaraz dzowni i odpowiednio pogadam z ludzmi z RN I ZARZADEM!!!
Jak Icahn na walnych krotka pilka!!!!!!!