Nie wiem co będzie ale wydaje mi się mało prawdopodobny zjazd na 0.10zł. Jakoś spokojny jestem o raport za I kwartał, wydaje mi się, że powinien być lepszy niż raporty za I kwartał lat ubiegłych. Jednak tylko tak mi się wydaje i każdy podejmuje samodzielnie decyzję co zrobić z akcjami Spółki. Jednak irytuje mnie takie bezsensowne pisanie o spadkach bez żadnego, nawet najdrobniejszego uzasadnienia. A pobyt na giełdzie nauczył mnie spokoju w podejmowaniu tutaj decyzji.