Dnia 2016-05-09 o godz. 20:27 ~inwestor napisał(a):
> Ale jak gruchnie jutro na lewo to będzie sieczka, dobrze że są widły to tak szybko nie spadnie. Wszystko wskazuje na to ze rano będzie ostre sypanie. Raport musi być tragiczny , ktoś wie i sypie miliony akcji w rynek.
>
Sytuacja jest poważna, może być jutro niezła panika przy takim wywalaniu, puszczą nerwy i zacna sypać w najlepsze, fatalnie