Dnia 2016-05-09 o godz. 21:07 ~aaa01 napisał(a):
> Dziękuję za ostrzeżenie. Dzięki tobie uratuję kasę
> Jeszcze raz, dziękuję wujku dobra rada.
Myślisz że uda nam się po 14 aby wyjść? Może gruby nie będzie sypał na raz żeby nie przestraszyć tylko powoli, jest nadzieja.