Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,65 zł , zmiana od tamtej pory: -63,58%

Re: Arkusz zlecen na S

Zgłoś do moderatora
to tylko taka opinia keksika

a ja polecam lekture:

https://www.marketwatch.com/story/big-money-is-riding-on-the-metaverse-heres-why-it-will-eventually-succeed-even-though-its-derided-by-haters-11668615839?mod=search_headline

"Adobe and Microsoft are collaborating with Meta to make tools and devices for the future of computing
...
The global metaverse market was valued at $100 billion in 2022 and is projected to grow to $1.52 trillion by 2029, at a compound annual growth rate (CAGR) of 48%. It’s up to you to decide whether you want to be a part of it or not. "

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARBONSTU 0,00% 5,70 2025-10-22 15:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.