Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,51 zł , zmiana od tamtej pory: -17,65%

Re: Anti Fraud ! Komercjalizacja 04.10.23 Extra zyski!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Akcji jest coraz mniej.....
DO dnia dzisiejszego przemieliło się2 mln akcji,
Dzisiaj już około 600 000 sztuk.
Jeśli dzisiaj będzie około 2 mln, to mamy razem 4 mln sztuk akcji.

Cały FF to 7,8 mln akcji.....Przemieli się 4 mln akcji......Także nastąpi dzisiaj lub jutro odcięcie od akcji bo zwyczajnie ich zabraknie....Tak uważam.
A jaka jest Wasza opinia ????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 2,44% 0,42 2024-02-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.