Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 39,19%

Re: Anti Fraud ! Komercjalizacja 04.10.23 Extra zyski!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Dopiero 18 a ty już pijany?

Już sobie wyobrażam jak Goldman i inne banki pukaja do drzwi biura Igorii i błagaja o licencję...przypomnę tylko ,że mówimy o spółce która po ponad 10 latach działalności nawet nie stworzyła aplikacji dla swojego ekantoru i której kapitalizacja od wielu lat ksztaltuje się na poziomie kilku mln zł a więc tyle co mniej wiecej kilkadziesiąt arów ziemi w centrum większego miasta.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 4,57% 0,41 2024-02-22 15:26:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.