Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 44,59%

Anti Fraud ! Komercjalizacja 04.10.23 Extra zyski!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Rozliczenie powyższego projektu nastąpi 04.10.2023 roku. System będzie miał bardzo szerokie zastosowanie w bankowości i innych instytucjach i platformach związanych z finansami.
Firma będzie mogła go komercjalizować prawdopodobnie poprzez licencje co da dziesiątki milionow złotych z licencji rocznie….Zostaje sierpień i wrzesień na zakup akcji, stad takie duże zainteresowanie. Tu będzie +2000%

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 0,94% 0,43 2024-02-29 17:00:00