Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  303,50 zł , zmiana od tamtej pory: -18,29%

Re: ankieta

Zgłoś do moderatora
ale tak masz rację generalnie PLW "słodzę" a raczej dostrzegam wiele pozytywnych wydarzeń dotyczących spółki. A wiesz dlaczego to robię? Bo widzę ciągły REALNY (a nie bajkowy jak w wielu innych spółkach gamingowych) rozwój co widać w stale rosnących zyskach operacyjnych.
https://www.biznesradar.pl/raporty-finansowe-rachunek-zyskow-i-strat/PLAYWAY
Także dostrzegam spółki grupy rozwijające sie jak Big Cheese, Frozen Way, Games Incubator, Gameboom VR, Freemind, RockGame, Simfarm, Woodland, Drago a także Games Operators, Ultimate, Madmind itd. nie udzielam się jednak od pewnego czasu na ich forach (tych giełdowych) gdyż postanowiłem pisać tylko na wątku PLW (aby nie być posądzonym o naganianie na te czy inne spółki).
Oczywiście obecnie sporo spółek grupy zawodzi - LMG, CFG, Movie to chyba najświeższe przykłady, wcześniej były też inne.
Nie masz też racji co do tempa wydawania gier. Wystarczy cgociażby zobaczyć ilośc wydanych gier z globalnym roku na dzień dzisiejszy w tym vs w zeszłym roku (29 do 21, czyli o 38% więcej), o darmowych wersjach nie wspominając.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAYWAY -0,80% 248,00 2025-12-23 12:24:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.