Po czym sądzisz , że wiekszy ? Kilkanscie tys akcji za zaledwie 50 tys zł to dla ciebie wiekszy ? Szostak ma 2 mln akcji , a jego wspolnik Szymula kolejne 2 Mln . Jak myslisz są tak naiwni by sprzedawać w rynek na tych poziomach po kilkanaście tyś sztuk ? To jakas absurdalna teoria .