Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,42 zł , zmiana od tamtej pory: 17,25%

Re: analiza

Zgłoś do moderatora
no to skoro prezes wpisał się na Twoim blogu, to jest to dość symptomatyczny sygnał, jakie spółka ma podejście do swoich inwestorów,
ciekawe, ilu prezesów innych spółek giełdowych, by tak postąpiło, dodatkowo mimo to, że w swojej analizie nie tylko pokazałeś wątki, które Ci się podobają, ale również takie, co do których masz pytania i wątpliwości ?

tak czy owak, chętnie zerknę na jakąś Twoją aktualizację tego, co się dzieje w IMS, jeżeli będziesz miał jakieś nowe przemyślenia  • analiza Autor: ~lolek
  • Re: analiza Autor: jesselivermore1
  • Re: analiza Autor: tw_balagan
  • Re: analiza Autor: jesselivermore1

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMS 0,00% 4,01 2019-05-27 10:25:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.