Cały wykres jest książkowy, opory zgodnie z Fibonaccim, co tu może budzić obawy? Popatrzcie na dwie wielkie świece spadkowe z wielkimi obrotami, to co się obecnie tu dzieje jest prawidłowe, następny duży opór na 32 gr, a potem duże zyski... Jeśli komuś nie podoba się że tu nie ma codziennie po 15-20% to właśnie z tego powodu powinien się cieszyć, a nie obawiać. Martwicie się tym czym nie powinniście, a nie martwicie się tym czym powinniście...Inaczej - obecnie wszystko jest O.K.