Dnia 2018-01-17 o godz. 19:33 ~Lekarz napisał(a):
> Obserwuje i mnie zastanawia czy nie wskoczyć,wiem że spadło z wyższych poziomów.Ten zrzut za 250 tyś
> to obstawiacie że był dla strachu może by ktoś sypnął niżej,z drugiej strony były wystawiane po 0,25 ale zawsze
> ktoś to zbierał.
>
sam musisz podjac decyzje z rana tez bylo brane 25-6 a ten zrzucik to nie za 250 tys zl tylko 250tys szt po 25gr:)))