W głowie to trzeba mieć, żeby na tej spółce siedzieć od roku ;-). Teraz to się zacznie walka o być albo nie być i będę się temu przyglądał. Na razie bez uczestnictwa. Szczerze wątpię, żeby zniknęło dziś to wszystko co jest po 8 i 9 czy 10gr po prawej. Za dużo akcji zostało wywalonych poniżej 10gr, za duże obroty i prawdopodobnie zjazd będzie jeszcze niżej. Gdzie tego nie wie nikt, to zależy od gorących głów i tych co grają na emocjach innych. Nie twierdzę, że i 7gr nie okaże się dołkiem. W każdym razie ruch do góry na pewno trochę potrwa...