Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,00 zł , zmiana od tamtej pory: 109,23%

Re: ALL TIME LOW

Zgłoś do moderatora
Nie ma co się napinać jak ktoś nie widzi przyszłości i potencjału tego papieru to nie ma co tutaj szukać lepiej iść do kasyna po natychmiastowe wyniki tam jest 50/50 bez względu czy ma się rację. Dobrane kolejne 1k w tej cenie nie mogłem przepuścić takiej okazji. Możemy się tutaj śmiać ale to nie jest firma z wirtualnym biurem i skrytką pocztową oni mają realne grube projekty nie tylko na naszym rynku ale również językowe to tylko kwestia czasu, za tanio dzisiaj ? Będziecie zbierać przy 100 i wtedy będzie okazja wyrwać papier.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VEE -2,51% 27,20 2023-12-01 13:24:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.