Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,90 zł , zmiana od tamtej pory: -19,06%

Re: Ależ pilnuje ktoś oporu...

Zgłoś do moderatora
Przestałem czytać po ,,krach dolara''. Prędzej znany nam świat dobiegnie końca, niż za swego życia zobaczysz ,,krach dolara''. To, że USA celowo osłabiają swoją walutę w sposób kontrolowany, bo jest im to na rękę żeby m.in. obsługiwać swój dług, eksportować etc, to jedno, ale dopóki mają 11 grup lotniskowców i wiele innego sprzętu być może ze strefy 51 :), to jestem spokojny o zieloną walutę. Nie mówiąc jak z dnia na dzień osłabi się PLN jeśli w końcu jakiś ruski dron w coś konkretnego u nas uderzy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TEXT 1,12% 39,60 2026-02-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.