Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,20 zł , zmiana od tamtej pory: -19,12%

Re: Ale pięknie grają na spadki..Brawo

Zgłoś do moderatora
A jak byś był uważny to byś wiedział dlaczego podpisał. January opiekuje się giełdowo Friz-em i wprowadził ich Ekipę na giełdę poprzez inna zaufana spółkę. Do drzwi Friza mial zapukać takze Ultimate Games ktory podobno chciał też podpisać umowę na promowanie gier przez Friza. Tbull obawiając się że może ktoś ich wyprzedzić wręczył po prostu Januaremu i temu drugiemu Koledze trochę grosza w postaci akcji czyli po ok. 100 tys zl za to zeby January przekonał Friza do podpisania umowy z Tbullem. Ot cała filozofia..Być może była to nawet ustawka w wykonaniu Januarego aby wystraszyć Tbulla i aby Tbull zaproponował łapówkę... Lepiej poczytaj i pomyśl a potem merytorycznie możemy pogadać...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL 0,00% 22,00 2021-07-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.