Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,20 zł , zmiana od tamtej pory: -17,83%

Re: Ale pięknie grają na spadki..Brawo

Zgłoś do moderatora
Ty kolego czytasz to że zrozumieniem czy bez refleksji?? Jakiemu inwestorowi to sprzedał?? Znasz nazwę?? W żadnym komunikacie jej nie było. Tajemniczy inwestor kur..wa:) To ja Ci powiem. Nie ma zadnego inwestora. Ta emisja była potrzebna aby Tbull miał kasę na opłacenie firmy i nowego projektanta ktory stworzy te dema. Chodzilo o stworzenie iluzji że duzo sie dzieje. A tak nsprawde chu..ja sie tam dzieje. Od 3 lat nie wyszla zadna gra z tej firmy i obawiam się że chyba nigdy nie wyjdzie bo lepiej wciskać ludziom te marketingowe historie o inwestorach i frizach i januarach niż wydać grę...Tbull po prostu nie chce nic wydać tylko tworzy iluzję że za chwilę cos wyda.... tyle

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -0,67% 22,35 2021-07-26 15:33:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.