Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,80 zł , zmiana od tamtej pory: -21,94%

Ale pięknie grają na spadki..Brawo

Zgłoś do moderatora
No jak patrze na wykres to jestem pelen podziwu dla tego lub tych inwestorow co umieja tak ksiazkowo wykres na spadki ustawiać. Zabawa na całego co świadczy że duży kapitał omija szerokim łukiem Państwa bull bull bull...Czapeczki robią w hu..ja z tymi swoimi symulatorami wspartym Friz-em ktory aktualnie jest w Tibullu bezrobotny.. Ja się pytam Na hu..cała ta mistyfikacja?? Po co to wszystko?? Ten January, ten Friz itd?? Przecież January dostał od Tbulla kasę w postaci akcji wiec Tbull ma na to wyj..ebanie bo nie płaci z własnej kieszeni tylko z naszej..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TBULL -1,36% 21,70 2021-07-30 14:43:38