Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,46 zł , zmiana od tamtej pory: -2,11%

Re: Ale byłyby jaja jak by dali dywidendę hehe

Zgłoś do moderatora
Ta gadka jest nic nie warta PKN dało za....istą dywidende z 5 cio letnią gwarancją wypłacalności i co się z kursem dzieje ????
Od 2020 od maj była wtedy około 14 zeta siedzę na tej spółce JSW i zawsze jest wszystko na opak. TRyle już kasy i nerwów straciłem że szkoda gadać..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -2,48% 44,50 2023-09-21 17:04:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.