Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,46 zł , zmiana od tamtej pory: -3,32%

Re: Ale byłyby jaja jak by dali dywidendę hehe

Zgłoś do moderatora
pod info że jednak brak dywidendy spadało już z 10 razy, to może będzie pod to spadać jeszcze kilka kolejnych razy np. po Walnym, według mnie jak już pisałem jeśli byłaby dywidenda to najpierw urośnie kurs JSW a potem to oficjalnie ogłoszą, a nie odwrotnie ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 2,93% 43,95 2023-09-27 17:03:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.