Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,46 zł , zmiana od tamtej pory: -3,17%

Re: Ale byłyby jaja jak by dali dywidendę hehe

Zgłoś do moderatora
Tu już spadło po 10 razy z każdego bzdurnego powodu, bank się sypie JSW spada, podatku dalej nie ma do końca marca JSW spada, Sasin pierdzi w radiu JSW spada, ku..... 8mld zysku JSW spada. Kto i co to ruszy? Chyba tylko przejęcie nam zostaje i skup akcji przez inwestora, który widzi potencjał w spółce

Ps. Węgiel ponad 300$ JSW spada, węgiel na liście strategicznych surowców JSW spada. Ktoś coś dopisze?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -0,83% 44,02 2023-09-29 17:04:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.