swiss, odpusc ;)
Pamietasz jak pare lat temu 'tu' przyssal sie do "emisji po 10 groszy" i "brak zyskow, wiec spolka nic nie warta"?
( Ja dodatkowo pamietam jak mu sie Apache Spark z 'excelem dla big data' pomylil, a ProteGO mialo byc dumą narodową :P )
A teraz?
Spolka jest rozpoznawalna, kurs kilkukrotnie wyzszy, klienci z topowej półki, przyciaga do siebie znanych w branzy pracownikow, emisja objeta w calosci, strategie wdrazaja szybciej niz planowano, a ilosc danych tylko wzrasta, tak samo jak chęć rządów i korporacji, zeby nad tymi danymi jakos zapanowac.
No to do czego moze sie doczepic? Ze spolka wypadnie z indeksu :)
"Ojej" chcialoby sie rzec do tego Heheszka :)