oj,oj Polska powiatowa sie melduje? Co jeszcze sobie chlopce wymyslicie? dialogi dla proboszcza i owieczek?
juz sie tak wysilacie , zeby skonstruowac jakies banaly dla ubogich ,ze troszke mi was szkoda? szczepieni? pewnie trudno wam bo zniesli w sklepach godziny dla emerytow i musicie szorowac do kolejki? taki los. uwazajcie bo zacytuje wasze dyrdymaly z przed 400% do tylu. Byly rownie nieporadne. Ah ta izolacja. Zle wam robi