Obecność w indeksie zależy od obrotów.
Jeżeli ich nie będzie, spółka wypada.
Wtedy fundusze indeksowe wyprzedają i jest spadek.
Tak to działa.
Być może już ktoś zawczasu się tego powoli pozbywa prognozując przyszłość.
Musicie handlować dla idei.
Każdy powinien robić co dzień przynajmniej 10K obrotu.