Napewno kurs nie odpali jakoś super w górę , ale też nie powinien spaść , później już tylko czekanie . Najgorsze w tym wszystkim że sporo się podziało w 1 kwartale, pytanie czy to aby jest pozytywne.
Po 1 podwyżki cennika (tutaj na plus , ale niesie to za sobą odejście klientów)
Po 2 zwolnili dział sprzedaży ( jak już pisałeś , najprawdopodobniej nie było efektów ich pracy)
Po 3 zarząd się uaktywnił ( już raz tak nabrali ludzi na „poprawę w biznesie” )
Na spektakularną poprawę w pozyskaniu klientów możemy zapomnieć.