Dywidendę obstawiam w przedziale 4,40zł - 4,60zł w tym już zaliczka 1,15zł. Gdyby było coś niepokojącego to duży obrót pojawiłby się już w tym lub pojawi się w przyszłym tygodniu przed piątkiem. Podobnie z jakimiś super informacjami. Wygląda to na sytuację gdzie Ci co mają akcje - trzymają. Ci co chcą kupić raczej czekają na ogłoszenie sytuacji w spółce. Jeśli pojawią się jakieś pierwsze"jaskółki" poprawy to Ci co mają lub planują kupić chętniej dokupią. Ale może być i tak, że ta poprawa będzie na tyle mała (jeśli będzie), że wywołają panikę aby jeszcze więcej dokupić taniej...Bo ktoś prawdopodobnie jak potrzebuje to trzyma tu kurs. Przy tak niskim FF zapewne nie jest to trudne...przynajmniej w obecnej sytuacji. Nie będzie to możliwe przy wzmożonym popycie lub podaży. Czekamy na przyszły tydzień i oficjalne informacje ze spółki.