Ty spekulant akcjonariusz na inie pajacuj i nie kłam.Dywidenda jest co roku w Orlenie i to gruba wy jesteście spekulanci liczycie że Orlen was zasypie to się zdziwicie.
Jeszcze jedno wklej z BM swoje IPO zobaczymy kto tu kłamie a kto prawdę pisze czekam