Chyba ty jesteś pokrzywdzony ale przez los.
Kupowałem Energę w IPO i nie takie były założenia - inwestycje w PGG, budowa elektrowni Ostrołęka itd ogólnie mówiąc marnowanie kasy.
Miała być dywidenda rok rocznie a tu gojenie kursu brak dywidendy bo inwestycje ( przepalanie kasy).
Słabą masz pamięć