Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,53 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: akcje na koncie

Zgłoś do moderatora
Jedyny sposób, aby się pozbyć tych akcji, to znaleźć osobę z rachunkiem maklerskim, która zgodzi się "odkupić" je od Ciebie na podstawie umowy cywilnoprawnej. W tym wątku udzielał się kolega o nicku Darcus, albo Dracus (jakoś tak), i ponieważ sam ma sporo tych akcji, zaoferował, że może je przyjąć. Potem chyba zmienił zdanie, bo nie odezwał się na maila. Zatem jeśli znajdziesz kogoś chętnego, to podziel się wiedzą, bo jak widzisz po wątku, trochę nas zostało z tym kukułczym jajkiem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
B3SYSTEM 0,00% 0,53 2017-04-26 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.