Tu nikt nie sprzedaje tylko animator czyli hiena cmentarna z max 2 osobnikami działa jak mafia i pewnie właśnie takimi są . Czy widzieliście kiedyś animatora który w tak świński sposób by działał przeciwko drobnym i własnej spółce , ja jeszcze nie oprócz animatora SB