nie chodzi mi o obrzydzanie komuś spółki, Ci co naganiają na sprzedaż chcą kupić albo mają za dużo wolnego czasu... bo i po co dawać komuś przepis ?? w drugą stronę jest podobnie ale nie chodzi mi o to tylko o wywalaniu sobie wzajemnie co zaśmieca forum i chyba zniechęca a już na bank stwarza wrażenie chlewu - piaskownicy z brudnym piaskiem i z psimi odchodami :)))