Owszem, ale sam wiesz, jak mar i janek reagowali, gdy ktoś krytycznie (i niepogardliwie!) pisał o spółce, jej kondycji, szansach i zagrozeniach....
Czy kiedykolwiek wtedy marowi lub jankowi zwróciłes uwagę na prostactwo, agresję, infantylność i brak merytorycznych wpisów?
Nikt nie ma monopolu na rację, a forum jest do wymiany poglądów. Ale maro- czy jankopodobni uważają, ze im głośniej, wiecej i agresywniej piszą, tym bardziej innych przekonają do spółki.
A chyba jednak lepiej wysłuchać uważniej krytyków (merytorycznych) i poznać słąbe strony spółki niż zachłystywać się chwaleniem srednią, przytaczaniem tylko pozytywnych info, lekceważenie negatywnych itp.