Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: ACH TA NASZA SPÓŁECZKA

Zgłoś do moderatora
Jestem w tej spółce od dawna. Długa cisza aż tu nagle info i to jakie... Same Panie na pokładzie, wszystkie osoby związane ze starym Pemugiem odeszły. Sprzedano najlepszy majątek i brak informacji (oby tylko informacji) o planach na kolejny okres działalności. Myślałem, że po takim długim impasie to raczej jakieś ciekawe i pozytywne informacje będą a tu....
guzik z pętelką..
będzie mi smutno żegnać się ze spółką

tylko kto kupi ode mnie walor???
obroty jak ww straganie osiedlowym

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEMUG 0,00% 0,77 2019-04-11 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.