nie działam na NC, nie znam tych walorów
dla mnie podstawowym kryterium jest płynność i popyt i stąd - własnie teraz - uważam, ze od pn bedzie czas na WIG20,
ryzykownie zakładając, ze zagranica wróci
http://www.parkiet.com/artykul/7,1502660-Piatek-13-go-nie-jest-zwykle-pechowy-dla-gieldy.html