Nie ma na GPW drugiej spółki, na której jest tak bardzo pod co grać jak tutaj. Nie znam drugiej spółki, w której dzieje się tak dużo. Ty idź se grać na spółkach, które już za chwilę dokopią się do ropy albo wymyślą lek na raka, będziesz miał pod co grać.
A tych wszystkich Twoich Tuszkiewiczów i Cymcyków stopą zwrotu zjadam na śniadanie. Siedząc na XTB i popijając piwo.